Dobrze się znamy®.

Dobrze się znamy na tym co robimy. W Kancelarii Goldwin stawiamy na specjalistów w konkretnych dziedzinach.

Kancelaria Prawna Goldwin Wesołowski i Wspólnicy S.K.A. to firma zajmuję się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw zarówno z województwa kujawsko-pomorskiego, jak i całej Polski.

Dobrze się znamy - to hasło, które stanowi o naszej tożsamości. To nie slogan reklamowy lecz zasada, która znajduje odzwierciedlenie we wszystkich wymiarach naszej działalności.

Dobrze się znamy z naszymi Klientami. W Kancelarii Goldwin wiemy, że każdy Klient jest inny. Ma swoje indywidualne potrzeby i specyfikę prowadzenia biznesu. Stawiamy na trwałą relację, bo wierzymy, że jest to niezbędne, aby można mówić o dobrej obsłudze prawnej.

Dobrze się znamy między sobą. Tworzymy zespół przepełniony wzajemnym szacunkiem. Chcemy, aby każdy członek zespołu Kancelarii Goldwin miał poczucie sprawczości - aby wiedział, że jego zdanie się liczy a kreatywność i zaangażowanie zostaną docenione. Tylko tak zmotywowani pracownicy są w stanie oddać się sprawom Klientów z pasją i pełnym poświęceniem.

Twój biznes jest bezpieczniejszy

Wielu osobom prowadzenie biznesu kojarzy się z ryzykiem. Słusznie. Każda działalność gospodarcza niesie za sobą ryzyko i chcemy byś za jego podjęcie otrzymywał to, co najlepsze. Chcemy jednak, abyś ryzykował tylko tam, gdzie możesz na tym zyskać. W Kancelarii Goldwin pokażemy Ci jak uniknąć niepotrzebnego ryzyka prawnego, a tam gdzie jest ono nieuniknione – jak ograniczyć je do absolutnego minimum. Z Kancelarią Goldwin stać Cię na spokój.

Nasza praca w liczbach

4528

Liczba obsłużonych spółek od 2015r

3412

Liczba sporządzonych umów

5.658.054zł

Suma zwindykowanych kwot

81

Liczba zarejestrowanych spółek

41

Liczba przekształconych spółek